Ładowanie...

Dominacja

Domination [D]

Gra drużynowa polegająca na odbijaniu i utrzymywaniu 3 rozmieszczonych na arenie punktów stacjonarnych. Za każdym razem, gdy dana drużyna przejmuje punkt, kontynuowane jest zliczanie czasu na konto tej drużyny. Gdy sumaryczny czas dominacji danego punktu przez jedną drużynę wyniesie 15min (sygnalizowane jest miganiem punktu), drużyna która tego dokonała otrzymuje 1 punkt. Wygrywa drużyna, która po zakończeniu 30 minutowej rozgrywki zdominuje większą liczbę punktów. Gdy wszystkie punkty zostały już bezporwotnie zdominowane (migają), a czas gry jeszcze nie upłynął, gracze kontynuują rozgrywkę starając się uzyskać jak najlepsze statystyki indywidualne, gdyż w przypadku remisu to właśnie statystyki rozstrzygną kto został ostatecznym zwycięzcą!

Cenne instrukcje i wskazówki:

 • Za każdym razem gdy zostaniesz trafiony poczujesz krótką wibrację opaski i charakterystyczny odgłos otrzymanych obrażeń.
 • Gdy zginiesz, poczujesz długą wibracje opaski, a broń będzie nieaktywna, musisz wtedy wrócić do bazy żeby się odrodzić.
 • Amunicję warto przeładowywać, gdy znajdujesz się w bezpiecznym miejscu, lub kiedy gracze w pobliżu są wyeliminowani.
 • Minimalizuj czas potrzebny do oddania celnego strzału (poruszaj się trzymając broń przy ramieniu i palec gotowy na spuście).
 • Pamiętaj, że gdy zginiesz punkty są w niebezpieczeństwie, dlatego jak najszybciej biegnij do bazy i wracaj pomóc drużynie.
 • Gdy przejmiecie conajmniej 2 punkty czas płynie na waszą korzyść, dlatego znajdźcie dogodne pozycje i brońcie punktów.
 • Gracz, który zadał największa ilość obrażeń.

  Gracz, który otrzymał największą ilość obrażeń.

  Rating ogólny, istotny w przypadku remisu obu drużyn.

  Gracz, który otrzymał najmniejszą ilość obrażeń

  Gracz, posiadający najlepszy stosunek strzałów do trafień.

  Gracz, który wystrzelił największa liczbę pocisków.