Ładowanie...

Walka o flagi

Capture The Flag [CTF]

Gra polegająca na zdobywaniu flag drużyny przeciwnej i odnoszeniu ich do swojej bazy. Każda drużyna broni 6 flag (dwóch o wartości 1pkt, dwóch o wartości 2 pkt'ów i kolejnych dwóch o wartości 3 pkt'ów). Punktacja odzwierciedla stopień trudności wynikajacy z położenia flagi na mapie. Gracz niosący flagę odkłada ją w miejscu w którym został trafiony i wraca do bazy, aby się odrodzić (jeden gracz może nieść tylko jedną flagę). Pozostali żyjący gracze z obydwu drużyn, mogą podnosić flagę i do póki zyją przemieszczać się z nią w kierunku swoich baz. Flaga zdobyta, to flaga umieszczona w przeznaczonym do tego celu uchwycie we własnej bazie, wówczas nie może już zostać ponownie skradziona. Wygrywa drużyna która zdobędzie większą ilość punktów po upływie 30 minut (runda). W przypadku remisu, o zwycięstwie decyduje ogólny rating drużyn.

Cenne instrukcje i wskazówki:

 • Za każdym razem gdy zostaniesz trafiony poczujesz krótką wibrację opaski i charakterystyczny odgłos otrzymanych obrażeń.
 • Gdy zginiesz, poczujesz długą wibracje opaski, a broń będzie nieaktywna, musisz wtedy wrócić do bazy żeby się odrodzić.
 • Amunicję warto przeładowywać, gdy znajdujesz się w bezpiecznym miejscu, lub kiedy gracze w pobliżu są wyeliminowani.
 • Minimalizuj czas potrzebny do oddania celnego strzału (poruszaj się trzymając broń przy ramieniu i palec gotowy na spuście).
 • Pamiętaj, że gdy zginiesz flagi są w niebezpieczeństwie, dlatego jak najszybciej biegnij do bazy i wracaj pomóc drużynie.
 • Gdy przejmiecie wszystkie flagi czas płynie na waszą korzyść, dlatego znajdźcie dogodne pozycje i brońcie własnych flag.
 • Gracz, który zadał największa ilość obrażeń.

  Gracz, który otrzymał największą ilość obrażeń.

  Rating ogólny, istotny w przypadku remisu obu drużyn.

  Gracz, który otrzymał najmniejszą ilość obrażeń

  Gracz, posiadający najlepszy stosunek strzałów do trafień.

  Gracz, który wystrzelił największa liczbę pocisków.